по Києву та Україні Київ → від 2000 грн Україна → від 3500 грн Дізнатися деталі
Шоурум декору
Київ, Вернадского 26
Каталог товарів
Понеділок-п'ятниця
9:00-19:00
Субота
10:00-16:00
Неділя
Онлайн

Найкращі ціни на ліпний декор!

Опубліковано: в Новини та акції
Найкращі ціни на ліпний декор!

У нас найкращі ціни на ліпний декор! Ми працюємо безпосередньо з офіційними постачальниками і в нас самий широкий і різноманітний асортимент виробів з поліуретану. Переконатися в істинності вищесказаного більш ніж елементарно: просто скачайте будь каталог або прайс ліпнині, виберіть потрібні позиції і зателефонуйте нашим менеджерам, уточнивши свою індивідуальну ціну.

Щодня ми продаємо великі обсяги ліпного декору і кожен день наші задоволені покупці, які отримали хорошу знижку переконуються в тому, що свій вибір зробили правильно. На сьогоднішній день у багатьох торгових центрах є виставкові стенди або павільйони, роздрібні ціни яких вище в рази. Хоча вони і надають послуги дизайнерів з підбору, таких цін, які є в інтернет-магазинах у них не буде.

Ми не займаємося підбором. Це завдання для дизайнерів. Зате ми надаємо не тільки самі низькі конкурентні ціни, а й швидку оперативну доставку. Як правило, замовлення по Україні надсилаються через служби доставок день-у-день або ж в окремих випадках на наступну добу.

Попередня новина Москитка на вікна та двері
Наступна новина Багетні карнизи
З 20.03 по 24.04 Шоу-рум НЕ працює. Працюємо в скороченому онлайн режимі з 9:00 до 17:00. Прийом замовлень та доставки, а також відправки по Україні службами перевізників проводяться в звичайному режимі. доставки в цей період тільки платні.
Шоу-рум НЕ працює. Подальша робота буде залежати від указу президента і поточної обстановки в Україні.
Онлайн помощь
  • Поможем выбрать
  • Подскажем наличие
  • Сделаем скидку
?

    Залиште Ваше запитання або заявку і ми передзвонимо найближчим часом

    Вгору