по Києву та Україні Київ → від 2000 грн Україна → від 3500 грн Дізнатися деталі
Шоурум декору
Київ, Вернадского 26
Каталог товарів
Понеділок-п'ятниця
9:00-19:00
Субота
10:00-16:00
Неділя
Онлайн

Classic Home Decor

Опубліковано: в Новини та акції
Classic Home Decor

зараз Нікого не здивуєш, що більшість товару виготовляється у Китаї. Китайські товари не вважають якісними, але ця думка помилкова. Багато відомі бренди і торговельні марки давно перенесли своє виробництво в Китай, так як ця дивна прославилася не дорогими трудовими ресурсами і великими технологічними можливостями.

На українському будівельному ринку представлено багато брендів, які гідно підтверджують, що китайські товари заслуговують уваги. Колекція ліпного декору китайської компанії Classic Home продемонструвала, що декоративні вироби з поліуретану, візуально повторюють вироби з гіпсу, йому нітрохи не поступаються за характеристиками, а навіть багато в чому і переважають. Стійкість до перепадів температур та механічного впливу, роблять цей матеріал унікальним. Пінополіуретан, знайшов своє застосування у багатьох галузях, з нього виготовляють імпланти в медицині, шиють сумки і одяг в текстильній промисловості, використовують для виготовлення різних деталей і декоративних елементів.

Китайська компанія Classic Home виготовила вишуканий асортимент декоративної ліпнини з поліуретану. У ньому можна зустріти безліч декоративних деталей від карниза до орнаментів. Ліпнину з каталогу Classic Home можна зустріти в багатьох відомих закладах починаючи від розважальних до комерційних. Ліпний декор є родзинкою будь-якого приміщення, привносячи в нього нотки суворої класики і не змушеної романтики. Не можна не відзначити і те, що почастішали поставки колекції Classic Home в Україну і тепер не потрібно чекати товар місяцями, достатньо просто зателефонувати нам і товар найближчим часом буде доставлений Вам. Величезний складський запас і постійне поповнення асортименту, дозволяє відвантажувати товар великими обсягами в максимально короткий час і з максимально великими знижками які можуть доходити до 30% . Якість колекції Classic Home не тільки радує око, чіткість малюнка на профілі і легкість при монтажі декоративних елементів, дозволяє отримати естетичне задоволення поєднане із швидким і якісним монтажем.

Тематичні категорії

Тематичні товари

Попередня новина Пластикові підвіконня монтаж
Наступна новина 3д стіни
З 20.03 по 24.04 Шоу-рум НЕ працює. Працюємо в скороченому онлайн режимі з 9:00 до 17:00. Прийом замовлень та доставки, а також відправки по Україні службами перевізників проводяться в звичайному режимі. доставки в цей період тільки платні.
Шоу-рум НЕ працює. Подальша робота буде залежати від указу президента і поточної обстановки в Україні.
Онлайн помощь
  • Поможем выбрать
  • Подскажем наличие
  • Сделаем скидку
?

    Залиште Ваше запитання або заявку і ми передзвонимо найближчим часом

    Вгору