по Києву та Україні Київ → від 2000 грн Україна → від 3500 грн Дізнатися деталі
Шоурум декору
Київ, Вернадского 26
Каталог товарів
Понеділок-п'ятниця
9:00-19:00
Субота
10:00-16:00
Неділя
Онлайн

Фотошторы від виробника

Опубліковано: в Новини та акції
Фотошторы від виробника

Фото-штори являють собою штори, з нанесеними на них графічними зображеннями або фотографіями. Це інноваційне рішення дає змогу оновити інтер'єр, розбавивши тим самим приївся вигляд приміщення. Фото-штори зовні дуже нагадують ширму або ж екран, який закриває вікно або ж ділить приміщення на зони. Завдяки застосуванню передових технологій, тканина, на яку нанесено малюнок, який не має запаху, барвник не сприйнятливе до сонячних променів і не тьмяніє після прання. Сьогодні виробники практикують нанесення на штори 3D, і, милуючись зображенням, можна перенестися в будь-який куточок світу, а якщо це фото-штори для дитячої кімнати, то малюк може відчути себе учасником фантастичних пригод.

Фото-штори для дитячої або іншої кімнати – це досить незвичайне рішення: основою яких можуть послужити фотографії, репродукції картин, малюнки, казкові персонажі і багато іншого. Тому, у що саме перетвориться віконний отвір, залежить тільки від фантазії покупця.

лев
 • Об'ємні фотоштори 3D
  Об'ємні фотоштори 3D
 • Попередня новина Ліпнина NMC
  Наступна новина Ліпнина з поліуретану каталог
  З 20.03 по 24.04 Шоу-рум НЕ працює. Працюємо в скороченому онлайн режимі з 9:00 до 17:00. Прийом замовлень та доставки, а також відправки по Україні службами перевізників проводяться в звичайному режимі. доставки в цей період тільки платні.
  Шоу-рум НЕ працює. Подальша робота буде залежати від указу президента і поточної обстановки в Україні.
  Онлайн помощь
  • Поможем выбрать
  • Подскажем наличие
  • Сделаем скидку
  ?

   Залиште Ваше запитання або заявку і ми передзвонимо найближчим часом

   Вгору