по Києву та Україні Київ → від 2000 грн Україна → від 3500 грн Дізнатися деталі
Шоурум декору
Київ, Вернадского 26
Каталог товарів
Понеділок-п'ятниця
9:00-19:00
Субота
10:00-16:00
Неділя
Онлайн

Фрески Affresco

Опубліковано: в Новини та акції
Фрески Affresco

Російська компанія Affresco 11 років на ринку декоративних настінних покриттів. Компанія розпочала Свою діяльність як художня студія, пропонуючи свої послуги по розпису та оформлення інтер'єрів декоративною штукатуркою. Модернізуючи і розвиваючи виробництво, компанія Affresco розробила 16 матеріалів для виготовлення фресок: Velatura, Beze, Sabbia, Sаbbia (фасадна), Pietra, Craquelure, Patina Gold, Patina, Patina Silver, Patina White, Patina Light, Patina Black, Silver Art, Gold Art, Silver Crack, Gold Crfck, а так само розширила асортимент зображень різних стилів до 10000 сюжетів, запустила у виробництво шпалери і картини ручної роботи.

Над створенням колекцій працюють професійні художники і дизайнери компанії. Всі зображення відмінної якості, що дозволяє виготовити фреску будь-якого розміру і зберегти при цьому чіткість ліній і точність передачі кольору. Основні етапи виробництва: 1. На неткане флизелиновое полотно наноситься шар штукатурки (майбутня основа для фрески), на яку потім наноситься зображення цифровим методом; 2. Окремі деталі на готовій основі промальовує художник; 3. Фреска покривається лаком, що робить її стійкою до вологи та ультрафіолету; 4. При виготовленні Craquelure на останньому етапі майстер затирає тріщини мармуровою крихтою,що створює ефект домашнього полотна.

Для створення цікавих або тематичних проектів - фреска стане незамінним декоративним елементом, який можна використовувати в житлових і офісних приміщеннях, в басейнах і ванних кімнатах, на фасадах будівлі і альтанках, для оформлення стільниць столів і меблів. Для того, щоб детальніше ознайомитися з сюжетами фресок, потрібно уважно переглянути запропоновані каталоги. Продукція компанії Affresco завоювала популярність не тільки серед споживачів країн СНД, а так само серед споживачів Європи та Америки, а сертифікат якості ISO 9001 : 2008 дає впевненість у високій якості продукції відповідають світовим вимогам.

Переваги компанії Affresco:- великий формат зображень; - короткі терміни виробництва; - працюємо з зображенням Замовника; - довговічність і екологічність виробу; - легкість монтажу; - великий вибір зображень і фактур; - висока якість за порівняно не дорогою ціною.

Фактури фресок:

велатура

Velatura - фактура дозволяє відтворити мазки пензля художника, легкий матовий блиск додасть легкості фактурами. Товщина полотна менше 1 мм Максимальний розмір виробу без стиків 3,26*10,20 м.

биз

Beze - одна з недорогих фактур, але це ніяк не відбивається на якості матеріалу, рельєфність та дрібний пісок наближено нагадує художній розпис на декоративній штукатурці. Максимальний розмір виробу без стиків 3,26x10,20 м.

сабия

Sabbia - створена на основі пісочного матеріалу і чудово імітує справжню художню розпис без ефекту старіння. Цю фактуру відрізняє рівномірна однорідна пісочна поверхню і насиченість переданих квітів. Товщина полотен до 1 мм, завдяки чому їх без особливих зусиль можна монтувати на різні поверхні: стіни, стелі, склепіння. При цьому фрески не потребують спеціального монтажу і клеяться як флізелінові шпалери. Максимальний розмір такої фрески може бути 3,26х10,20 м. Sabbia (для фасаду) - Фасадні фрески укріплені спеціальної армуючої сіткою, що запобігає появі тріщин та забезпечує довговічність, а завдяки спеціальному лаку, фасадні фрески не бояться впливу вітру, вологості, морозу і ультрафіолетових променів.

пиетра

Pietra -матеріал з кам'яним характером. Матеріал Pietra - це об'ємна фактура з яскраво вираженим скельним рельєфом, ідеально підходить для імітації малюнка на кам'яному розломі. Фактурність цього матеріалу здатна надати виразність і розкрити характер будь-якого зображення.

кракю

Craquelure - поверхня, яка чудово імітує старовинну стіну, вкриту тріщинами. Фактура виготовляється майстрами Affresco вручну, завдяки чому будь-яке зображення перетворюється на справжній витвір мистецтва з ефектом старовини.

питина

Patina - повітряна текстура з художнім рельєфом фарфорових тріщин. Легка шорсткість поверхні, соковитість переданих квітів подарують чарівність розкоші будь-якого інтер'єру, а завдяки спеціальному лаку і відсутності затірки, гра світла на цій фактурі надає зображенню ореол загадковості. Легкість монтажу і непомітність стиків дозволить створювати фрески без обмежень в розмірах. Розмір полотна без стику - 3,26x7,60 м.

патина голд

Patina Gold – вінець творіння, унікальна, не має аналогів у світі. Химерний танець променів сонця з золотими іскорками в тріщинах матеріалу «Patina Gold» народжує магічне сяйво зображення і створює ілюзію нереальності. Розмір полотна без стику - 2,60x6,00 м, а кінцевий розмір фрески може бути скільки завгодно великим. Завдяки товщині полотна до 1 мм, без особливих зусиль фрески можна монтувати на будь-яку поверхню.

патина сильвер

Patina Silver - благородний відтінок срібла у витонченій павутинці тонких тріщин створює легкий ефект об'ємності зображення. Особливо ефектно ця фактура виглядає на полотнах з монохромним зображенням, яке в поєднанні з срібною затіркою набуває новий сенс. Фрески на фактурі «Patina Silver»зроблять Ваш інтер'єр воістину унікальним, вразивши переливами світла і грайливим мерехтінням срібних частинок в тріщинах фактури. Легка рельєфність і ефект мерехтливих тріщин зробить візуально непомітними стики при виготовленні фресок великих розмірів, створюючи ефект єдиного полотна. Розмір одного полотна без стику - 2,60x6,00 м.

патина вайт

Patina White - легка шорстка поверхня з тонкими хаотичними білими тріщинами. Затирка, використовувана в Patina White, ідеально проявляє колір і форму тріщин. Рекомендується застосовувати для кольорових зображень, виконаних в темних тонах. Максимальний розмір одного полотна без стику - 2,60х6,00 м. Товщина полотна менше 1 мм.

патина блек

Patina Black – легка шорстка поверхня з тонкими хаотичними тріщинами, темно-сірого кольору. Рекомендується використовувати для світлих зображень. Ідеально передає колір природних тріщин. Максимальний розмір одного полотна без стику - 2,60х6,00 м.

сильвер арт

Фактура Silver Art володіє витонченим рельєфом, що імітує широкі мазки пензля художника, має яскраво виражений срібний колір. Підходить для використання в приміщеннях з підвищеною вологістю і дитячих кімнат. Максимальний розмір фрески на фактурі Siver Art-3,26x7,60 м. Використовувати зі стиком не рекомендується.

голд арт

Фактура Gold Art володіє витонченим рельєфом, що імітує широкі мазки пензля художника, має яскраво виражений золотий колір. Підходить для використання в приміщеннях з підвищеною вологістю і дитячих кімнат. Максимальний розмір фрески на фактурі Gold Art-3,26x7,60 м. Використовувати зі стиком не рекомендується.

сильвер крак

Silver Crack - шорстка фактура з рельєфом фарфорових тріщин, має яскраво виражений срібний колір. Максимальний розмір фрески на фактурі Siver Crack - 3,26x7,60 м. Використовувати зі стиком не рекомендується.

голд крак

Gold Crack - шорстка фактура з рельєфом фарфорових тріщин, має яскраво виражений золотий колір. Максимальний розмір фрески на фактурі Gold Crack - 3,26x7,60 м. Використовувати зі стиком не рекомендується.

Попередня новина Декори Classic Home
Наступна новина Підкладка під ламінат: що краще?
Онлайн помощь
?
Зворотний дзвінок

Залиште Ваше запитання або заявку і ми передзвонимо найближчим часом

Дізнатися знижку

Вгору