по Києву та Україні Київ → від 2000 грн Україна → від 3500 грн Дізнатися деталі
Шоурум декору
Київ, Вернадского 26
Каталог товарів
Понеділок-п'ятниця
9:00-19:00
Субота
10:00-16:00
Неділя
Онлайн

Рідкі шпалери купити?

Опубліковано: в Новини та акції
Рідкі шпалери купити?

Ви затіяли ремонт і не знаєте, як оформити стіни і стеля? Ми рекомендуємо використовувати рідкі шпалери особливо в компоновці з декоративними штукатурками, а так само з ліпним декором. Рідкі шпалери - назва декоративного фінішного покриття для поверхонь, що поєднують в собі кращі властивості рулонних шпалер, декоративної штукатурки і лакофарбових покриттів. Рідкі шпалери часто плутають з декоративною штукатуркою, відмінністю є те, що рідкі шпалери не містить пісок. Його склад - целюлоза, нешкідливі клеючі природні речовини. У первісному вигляді має суху, сипку субстанцію упаковану в кілограмові пластикові пакети. Перед використанням вміст пакета розводять водою, кількість якої зазначено виробником або в інструкції по застосуванню, додають барвники та декоративні компоненти для отримання вибраного ефекту.

Склад і види та переваги рідких шпалер. До складу входять: волокна шовку, целюлоза, барвники, клейові єднальні, пластифікатори і декоративні компоненти такі як перламутр, слюда, блиск, мінеральна крихта. Види рідких шпалер: шовковисті

Попередня новина Орнаменти поліуретанові
Наступна новина Польські карнизи для штор
З 20.03 по 24.04 Шоу-рум НЕ працює. Працюємо в скороченому онлайн режимі з 9:00 до 17:00. Прийом замовлень та доставки, а також відправки по Україні службами перевізників проводяться в звичайному режимі. доставки в цей період тільки платні.
Шоу-рум НЕ працює. Подальша робота буде залежати від указу президента і поточної обстановки в Україні.
Онлайн помощь
  • Поможем выбрать
  • Подскажем наличие
  • Сделаем скидку
?

    Залиште Ваше запитання або заявку і ми передзвонимо найближчим часом

    Вгору