по Києву та Україні Київ → від 2000 грн Україна → від 3500 грн Дізнатися деталі
Шоурум декору
Київ, Вернадского 26
Каталог товарів
Понеділок-п'ятниця
9:00-19:00
Субота
10:00-16:00
Неділя
Онлайн

Рідкі шпалери інтернет магазин

Опубліковано: в Новини та акції
Рідкі шпалери інтернет магазин

Кожній людині, повертаючись у свій будинок, хочеться опинитися в стильно оформленому, затишному приміщенні. Використовуючи сучасні засоби і технології, створити якийсь острівець відпочинку та надійності, дуже просто. Експлуатаційні та інші характеристики рідких шпалер вигідно відрізняються від багатьох інших матеріалів, тому в процесі ремонту краще і простіше всього використовувати саме їх.

Рідкі шпалери – це обробний матеріал, вживаний для облагороджування стін, стель і інших поверхонь (ніш, колон тощо). Використовують їх при проведенні робіт всередині приміщень.

Цей, порівняно новий матеріал, на думку фахівців, займає проміжне місце між декоративною штукатурної і, що стали вже звичними, рулонними шпалерами. Але саме рідкі шпалери увібрали всі найкращі якості серед цих двох категорій. Вартість їх трохи вище, ніж, наприклад, паперових або вінілових, однак, в інтернет магазинах вони більш доступні, якщо порівнювати зі спеціалізованими салонами або магазинами. При цьому якість і експлуатаційні характеристики однакові, тому виникає цілком закономірне питання: навіщо переплачувати?

биопласт обои

Головним компонентом є волокна шовку або целюлози. Крім того в склад входить:

- барвник – для додання рідким шпалерам різних відтінків;

- водорозчинний клейовий склад;

- протигрибковий компонент;

- добавки, що дозволяють підвищити пластичність готової суміші і її зручність нанесення на поверхню;

- мінеральні добавки, рослинні або вовняні волокна, блискітки.

Слід зазначити, що за складом рідкі шпалери підрозділяються на:

- целюлозно-шовкові;

- целюлозні;

- шовкові.

Фахівці відзначають, що кожен вид має свої переваги використання, однак найчастіше споживачі зупиняють свій вибір на шовкових. Дані рідкі шпалери відрізняється підвищеною стійкістю до впливу негативних факторів, наприклад, впливу сонячних кращою. Крім того, вони тривалий час зберігають ідеальний зовнішній вигляд.

Говорячи про переваги використання рідких шпалер, особливо потрібно виділити такі:

- зважаючи на те, що у складі екологічно чисті компоненти, вони абсолютно безпечні для здоров'я;

- чудові тепло - і звукоізолюючі якості;

- прості в роботі, не треба підганяти малюнок і робити ідеальні стики;

- у разі механічного пошкодження або забруднення, можна зробити частковий ремонт;

- можливість декорування навіть вкрай складних в архітектурному сенсі поверхонь.

биопласт обои киев

Безумовно, твір оздоблювальних робіт без залучення фахівців – досить відповідальне завдання. На успіх даного заходу впливає кілька чинників: особливості роботи з матеріалом та наявність досвіду. Рідкі шпалери в цьому сенсі – знахідка. Працювати з ними зможе будь-яка людина, навіть далекий від премудростей декорування. Важливо правильно провести необхідні підготовчі заходи.

Нерівні стіни краще вирівняти, після чого нанести ґрунтовку. Перед використанням суху суміш потрібно залити рекомендованим кількістю води, залишити для набухання, після чого ретельно перемішати до отримання однорідної маси. Товщина шару може бути різною – від 2 до 5 міліметрів – в залежності від типу використовуваних рідких шпалер. Після нанесення складу на поверхню, їх потрібно залишити до повного висихання – в середньому 24-48 годин. На швидкість сушіння впливає показники температури і вологості в приміщенні. Прискорити процес допоможе провітрювання. Фахівці не рекомендують викидати залишилися рідкі шпалери. Вони можуть стати в нагоді через деякий час – у випадку механічного пошкодження або забруднення.

Наш магазин сьогодні представляє увазі покупців величезний асортимент стильних, і що важливо – недорогих рідких шпалер. Постійні покупці вже встигли оцінити переваги покупок у нас, тим більше що ми реалізуємо якісні товари, і доставляємо їх швидко і точно у встановлений термін.

Силк пластер

Попередня новина Москітні сітки - кінець сезону
Наступна новина Ліпний декор Orac Luxus
Онлайн помощь
?
Зворотний дзвінок

Залиште Ваше запитання або заявку і ми передзвонимо найближчим часом

Дізнатися знижку

Вгору