по Києву та Україні Київ → від 2000 грн Україна → від 3500 грн Дізнатися деталі
Шоурум декору
Київ, Вернадского 26
Каталог товарів
Понеділок-п'ятниця
9:00-19:00
Субота
10:00-16:00
Неділя
Онлайн

Краща підкладка під ламінат - Изоплат

Опубліковано: в Новини та акції
Краща підкладка під ламінат - Изоплат

Ламінат – один з найпопулярніших покриттів для підлоги. Він дуже доступний за ціною і досить простий в укладанні. Однак, якщо вам хочеться додаткової зручності і затишку, а може, ви плануєте облаштування теплої підлоги, то використання спеціальної підкладки є обов'язковим. Така прошарок необхідна для попередження контакту ламінату з досить нагрітим підлогою. Якщо спробувати заощадити і не постелити підкладку, то через короткий час вид спочатку ідеальної поверхні може зіпсуватися. Якщо ігнорувати такі прикрі зміни, то ламінат, місцями, буде контактувати зі стяжкою і «стукати».

Підкладка польського виробництва Isoplaat створена спеціально для спрощення роботи з ламінатом в умовах «теплої підлоги». Цей матеріал створений на основі тепло - і звукоізоляційних плит Изоплат. Така підкладка зручна ще й тим, що відмінно підходить для укладання нового покриття або ремонту вже наявного.

Підкладка Isoplaat – природний матеріал, який можна використовувати в самих різних місцях. У складі плит немає хімічних компонентів і різних клейових складів. В якості сполучного елемента виробник використовував деревні смоли. Утеплювач Isoplaat – «дихаюча», до того ж вона здатна вирівняти трохи нерівна підлога. Даний матеріал сам по собі дуже теплий, що сприяє додаткової суттєвої економії. І це далеко не всі переваги підкладки Изоплат.

Переваги підкладки Isoplaat:

- пористість є гарантією ізолювання шумів до 22 дБ, а показник теплопровідності становить 0,050 Вт/мК

Тематичні категорії

Тематичні товари

 • Підкладка під ламінат
  10 грн метр квадратний
  Дізнатися знижку
  Підкладка, вироблена з екологічно чистого екструдованого полістиролу і пропонується як оптимальний вибір з співвідношенням: якість, довговічність, ціна. Теплоізоляційні параметри не тільки оберігають від вогкості, але і від тепло втрат. Не менш важливим є міцність підкладки, висока стійкість при навантаженнях. Ряд з'єднаних плит забезпечить звукоізоляцію підлоги. Продається підкладка Ромстар кратному упаковці 5м. кв.
 • Утеплювач Isoplaat Тихий хід, тепла підлога 10 мм
  85 грн метр квадратний
  Дізнатися знижку
  Деревно-волоконної підкладка "Тихий хід" проводиться в Естонії на Німецькому обладнанні. Даний матеріал є екологічно чистим оскільки при його виробництві використовуються відходи деревини. Вирівнює підлогу з перепадом до 6 мм. Прекрасна шумоізоляція статі тільки з цієї підкладкою. Підкладка "тихий хід" товщина 10 мм (під ламінат або тришарову паркетну дошку), вирівнює поверхню підлоги до 5 мм. Розмір 1- 2700*1200*10 мм., 1 аркуш = 3,24 м2 , Розмір 1/4- 1200*600*10мм, 1аркуш =0,72 м2 (Прибалтика).
 • Підкладка ламінована 2мм
  8 грн квадратний метр
  Дізнатися знижку
  Пенофол — екологічно чистий продукт. Не виділяє ніяких шкідливих газів. Високий показник теплового опору. Приміщення залишається прохолодним літом і теплою зимою. Запобігає протяги в приміщенні. Надійний паро-, гідро-, звуко-, ветроизолятор. Забезпечує захист від радіації. Надійний бар'єр для радону. Установка пінофол швидка і проста. При установці не потрібна захисна одяг. Забезпечує максимальний комфорт. Покращує теплоізоляцію — зменшує тепловтрати.
 • Утеплювач Isoplaat Тихий хід, тепла підлога 12 мм
  104 грн метр квадратний
  Дізнатися знижку
  Деревно-волоконної підкладка "Тихий хід" проводиться в Естонії на Німецькому обладнанні. Даний матеріал є екологічно чистим оскільки при його виробництві використовуються відходи деревини. Вирівнює підлогу з перепадом до 6 мм. Прекрасна шумоізоляція статі тільки з цієї підкладкою. Підкладка "тихий хід" товщина 12 мм (під ламінат або тришарову паркетну дошку), вирівнює поверхню підлоги до 5 мм. Розмір 1- 2700*1200*12 мм., 1 аркуш = 3,24 м2 , Розмір 1/4- 1200*600*10мм, 1аркуш =0,72 м2 (Прибалтика).
 • Підкладка під ламінат 3 мм
  3 грн квадратний метр
  Дізнатися знижку
  Необхідний мінімум при укладанні ламінату, компенсуючий незначні нерівності підстави підлоги в межах 2 мм на 2 мм. Завдяки структурі з герметичними повітряними камерами спінена підкладка забезпечує гарний опір проникненню вологи і непогану акустичну і теплоізоляцію. Але це економічне рішення має свої недоліки — з часом, під впливом постійного навантаження, підкладка з спіненого поліетилену деформується, частково втрачаючи свої корисні властивості.
 • Утеплювач Isoplaat Тихий хід, тепла підлога 5 мм
  53 грн метр квадратний
  Дізнатися знижку
  Деревно-волоконної підкладка "Тихий хід" проводиться в Естонії на Німецькому обладнанні. Даний матеріал є екологічно чистим оскільки при його виробництві використовуються відходи деревини. *вирівнювання поверхні до 3мм *теплоізоляція *звукоізоляція 18dB *екологічно чистий продукт з натуральної деревини *легкість в обробці і укладанні *використовується під ламінат та паркетну дошку Вирівнює поверхню підлоги до 2 - 3 мм, Розмір 850*590*5,0 мм. (1аркуш = 0,5 м2), (1 упаковка = 18 шт.=9,0 м2)
 • Підкладка Tuplex 3мм
  34 грн Метр
  Дізнатися знижку
  Подложечный матеріал під паркет, паркетну дошку, ламінат. Одна з кращих підкладок. З двох сторін плівка, а всередині кульки з пінопласту, між гранулами, в свою чергу, зберігається вільний простір. Не мнеться як звичайна підкладка і ще виконує функцію пароізоляції. Продається тільки рулонами по 20 і 40 метрів квадратних.
 • Підкладка изопаркет під ламінат і паркет 5мм
  21 грн квадратний метр
  Дізнатися знижку
  Якісна листова підкладка під ламінат і паркет-дошки - товщина 5мм. Має відмінні тепло - і звукоізоляційні властивості у порівнянні з іншими листовими і рулонними підкладками.
 • Утеплювач Isoplaat Тихий хід, тепла підлога 4 мм
  51 грн метр квадратний
  Дізнатися знижку
  Деревно-волоконної підкладка "Тихий хід" проводиться в Естонії на Німецькому обладнанні. Даний матеріал є екологічно чистим оскільки при його виробництві використовуються відходи деревини. Вирівнює підлогу з перепадом до 2 мм. Прекрасна шумоізоляція статі тільки з цієї підкладкою. Підкладка "тихий хід" товщина 4 мм (під ламінат або тришарову паркетну дошку), вирівнює поверхню підлоги до 1 мм Розмір 790*590*4,0 мм.(1аркуш = 0,4661 м2), (1 упаковка = 15 шт.=6,9915 м2)
 • Утеплювач Isoplaat Тихий хід, тепла підлога 25 мм
  186 грн метр квадратний
  Дізнатися знижку
  Деревно-волоконної підкладка "Тихий хід" проводиться в Естонії на Німецькому обладнанні. Даний матеріал є екологічно чистим оскільки при його виробництві використовуються відходи деревини. Вирівнює підлогу з перепадом до 8 мм. Прекрасна шумоізоляція статі тільки з цієї підкладкою. Підкладка "тихий хід" товщина 25 мм (під ламінат або тришарову паркетну дошку), вирівнює поверхню підлоги до 12 мм. Розмір 1- 2700*1200*25 мм., 1 аркуш = 3,24 м2 , Розмір 1/2- 1200*1350*25мм, 1аркуш =1,62 м2 (Прибалтика).
Зворотний дзвінок

Залиште Ваше запитання або заявку і ми передзвонимо найближчим часом

Дізнатися знижку

Вгору