по Києву та Україні Київ → від 2000 грн Україна → від 3500 грн Дізнатися деталі
Шоурум декору
Київ, Вернадского 26
Каталог товарів
Понеділок-п'ятниця
9:00-19:00
Субота
10:00-16:00
Неділя
Онлайн

Міжкімнатні двері зі шпону: що це таке, і як правильно вибрати?

Опубліковано: в Новини та акції
Міжкімнатні двері зі шпону: що це таке, і як правильно вибрати?

Тим, хто планує придбати міжкімнатні двері потрібно обов'язково враховувати, що це не просто розділяє приміщення елемент, але і привертає увагу деталь інтер'єру. У разі вірного підбору вона підкреслить всі достоїнства кімнати, і навіть візуально збільшить її. Чудово справляються з цими завданнями шпоновані двері. Характеристики цих виробів по багатьом пунктам перевершують інші види дверей, при цьому вони мають структуру природного деревини, і що важливо — прийнятну ціну. Однак перед тим, як приступити до вибору шпонованих дверей, багато фахівців рекомендують дізнатися як можна більше про технології їх виробництва, а також про матеріали, які використовують при облицюванні.

Потрібно зауважити, що в процесі виготовлення виробники можуть використовувати один з методів, що дозволяють зберегти унікальну деревну структуру:

- лущення;

- пиляння.

- стругання;

- файн-лайн.

Метод лущення дозволяє одержувати один з найбільш доступних видів шпону — з відносно невеликого бруска можна отримати максимальну кількість сировини.

Методика виробництва допомогою пиляння актуальна, як правило, у разі виготовлення шпону з хвойних порід дерева. При цьому товщина заготовок може становити 1-10 мм Пиляний шпон відрізняється чудовою якістю.

Стругання доречно тільки при роботі з твердими породами дерева — дубом, ясеном, буком і т. д. Підготовлені бруски дерева стругають тонкими пластинами в різних напрямках — відмінна текстура дозволяє отримувати гарний природний деревний малюнок, товщиною до 5 мм

Також потрібно виділити відносно новий метод — файн-лайн, при якому найчастіше використовують дуб. Якісний підготовлений матеріал, що складається з декількох шарів, згодом склеюють і фарбують. Майстри вважають файн-лайн гідною альтернативою строганному шпоні. До речі такі вироби представлені на ринку нашої країни в різноманітних художніх варіаціях.

шпонированные двери

Про те, що шпоновані двері більш зносостійкі і довговічні, знають практично всі потенційні покупці, однак деякі обізнані, чим саме отчается шпоновані міжкімнатні двері від інших, зовні досить привабливих виробів.

Даний вид товару відрізняється унікальністю текстур і забарвлень. Фахівці рекомендують при виборі керуватися колірними рішеннями, домінуючими в приміщенні. Адже навіть дуже якісна красива міжкімнатні двері внесе дисгармонію в ансамбль речей і предметів, не придатними їй по стилю і тону. Якщо необхідно придбати декілька дверей, то краще всього звернутися до офіційних представників компаній-виробників. Але найчастіше споживачеві це не дуже вигідно. Асортимент і можливості нашої компанії дозволяють реалізувати будь-яку задумку без шкоди для якості.

Крім того, шпоновані двері зневіряться:

- високою стійкістю до перепадів температур і підвищеної вологості;

- їм характерні відмінна теплосохранность та шумоізолюючі якості;

- екологічність;

- цінова доступність

- простота догляду: мити таку двері можна звичайною водою або з додаванням м'яких миючих засобів.

шпонированная дверь

Сьогодні в нашому магазині можна отримати допомогу кваліфікованих фахівців, які розкажуть все про технології виробництва, якості матеріалу, а також допоможуть вибрати кращу модель шпонированной двері для вашого дому або офісу.

Увага! 6 і 8 червня ми працюємо з 10 до 15-00. З вівторка 9 червня ми працюємо в звичайному режимі! Оформляйте замовлення в неробочий час онлайн через сайт, в робочий день все замовлення будуть розглянуті.
Онлайн помощь
  • Поможем выбрать
  • Подскажем наличие
  • Сделаем скидку
?

    Залиште Ваше запитання або заявку і ми передзвонимо найближчим часом

    Вгору