по Києву та Україні Київ → від 2000 грн Україна → від 3500 грн Дізнатися деталі
Шоурум декору
Київ, Вернадского 26
Каталог товарів
Понеділок-п'ятниця
9:00-19:00
Субота
10:00-16:00
Неділя
Онлайн

Монтаж поліуретану

Опубліковано: в Новини та акції
Монтаж поліуретану

Купуючи декоративні елементи з поліуретану, перед нами виникає питання: "Як не зіпсувати куплений товар,а якісно його встановити і отримувати естетичне задоволення після ремонтного процесу?". Часто покупці цікавляться: "Де і як можна використовувати поліуретанові вироби? Як самостійно провести установку профілю?". На ці та інші питання ми готові дати відповіді.

Спочатку, слід зрозуміти,що таке - поліуретан? Повна назва поліуретану - пінополіуретан. Це спінений пластик, який отримують в результаті хімічних реакцій, що протікають при змішуванні таких компонентів (води, поліефіру, диизационита, емульгаторів і каталізаторів). Він володіє зносостійкістю, стійкістю до механічних впливів, екологічний, легкий, стійкий до перепаду температур (плавиться при t 3000 C), не вбирає запахи і вологу, що дозволяє його використовувати у ванній кімнаті, кухні, по своїй щільності прирівнюється до дерева, перевагою перед останнім, то що він не деформується і не тріскається з часом. Для того, щоб провести монтаж декоративних елементів з поліуретану, таких як карниз і молдинг нам знадобляться наступні інструменти:

стусло (інструмент для підрізання внутрішніх і зовнішніх кутів); дрібнозубчаста ножівка; рулетка (до 3 м); олівець; клей стикувальний (використовується для з'єднання елементів між собою); клей монтажний (для з'єднання декору до стіни і стелі); шпатель; дрібнозерниста наждачний папір;

При монтажі елементів, понад 10 см для їх кращої фіксації використовують анкерні цвяхи, а якщо будинок має бетонні стіни використовувати перфоратор і саморізи. До початку роботи з карнизами і молдингами з поліуретану, вироби необхідно витримати в приміщенні, де будуть проходити монтажні роботи протягом 24 годин, попередньо підготувати поверхню,вона повинна бути рівною, сухою і без пилу, від цього залежить міцність кріплення і тривалість експлуатації. Температура при якій повинні проводитись роботи повинна бути кімнатної і не забувайте врахувати втрати, які будуть при підрізуванні кутів і раппорте, вони можуть скласти від 30-50 см на кожен кут. Наступним кроком буде розмітка,яку краще провести на стіні відбійним шнурком, беремо профіль і наносимо монтажний клей на бічні поверхні елемента і розмазуємо його по поверхні. Прикладіть елемент до стіни і зафіксуйте. Для з'єднання профілів використовуйте - стикувальний клей, наносите його з надлишком для заповнення порожнини стику. Щоб шви не розходилися, рекомендуємо закріпити цвяхами на відстані 4 см від місця склеювання. Після висихання (через 24 години) цвяхи видаляють разом із залишками клею, не буде помилкою якщо їх втопити в профіль і за шпаклювати місця кріплення. Установка декоративного елемента завершена, тепер необхідно його пофарбувати, для цього нам знадобиться пензлик, для рівномірного нанесення використовують краскопульт, покриваючи не тільки декоративні елементи, а підмальовуючи стелю. Фарби використовуються будь-які, крім тих, що містять ацетон.

При усадці нових будинків виникає розбіжність стиків, виправити виниклу проблему можна замінивши сильно постраждала ланка, або скористатися клеєм і шпаклівкою, видаливши з шва старий клей і заповнивши простір новим стикувальним клеєм, після підсихання місце стику шпаклюють шпаклівкою на основі клея ПВА, зашкурівают і фарбують. Для встановлення декоративних елементів у вологому приміщення потрібно уникати попадання на не захищену поверхню ґрунтовку. Для цього необхідно загрунтувати виріб після кріплення і пофарбувати.

Попередня новина Декоративний камін
Наступна новина Гауді Декор (Gaudi Decor)
Онлайн помощь
?
Зворотний дзвінок

Залиште Ваше запитання або заявку і ми передзвонимо найближчим часом

Дізнатися знижку

Вгору