по Києву та Україні Київ → від 2000 грн Україна → від 3500 грн Дізнатися деталі
Шоурум декору
Київ, Вернадского 26
Каталог товарів
Понеділок-п'ятниця
9:00-19:00
Субота
10:00-16:00
Неділя
Онлайн

Плитка і плитка стінова 3D

Опубліковано: в Новини та акції
Плитка і плитка стінова 3D

Життя сучасної людини постійно змінюється, на зміну старим, що стали вже звичними, дизайнерським рішенням, приходять нові, більш досконалі і функціональні, а звичні оку площині трансформуються у об'ємні. Саме 3D плитка поступово внесла корективи в стереотипи сприйняття плоских поверхонь. На ринку кераміки з'явився великий асортимент 3D плитки — від рифлених до самих хитромудрих форм. Здавалося б, застосування даних нововведень доречно в приміщеннях розважального або іншого схожого характеру, однак, якщо ви цінитель інноваційних технологій, то у своєму домі можете реалізувати ідею з «ожило» підлогою або «об'ємної» поверхнею стін. Безсумнівно, саме такі прогресивні жителі нашої країни - оцінять підлогу з 3D ефектом. До речі, за допомогою цього матеріалу можна облагороджувати не тільки підлогу, але і барні стійки, стільниці, підвіконня тощо

Характеристики такої плитки нічим не поступаються аналогічним керамічним, при цьому за естетичними показниками перевершують її.

Основою 3D плитки служить матеріал, що володіє ефектом 3D графіки — мікролінзовая технологія. На сьогоднішній день це інноваційне поєднання плитки і карбонової плівки, яка дозволяє добитися горезвісного об'ємного зображення. Незважаючи на гадану крихкість, поверхню міцна зносостійка.

3д плитка

Сучасні виробники стверджують, що захисний склад і ультрапрочные шари доповнюючи один одного, дозволяють без наслідків витримувати суттєві навантаження та забруднення. При виробництві кожна готова 3D плитка перевіряється на міцність — на 1 метр квадратний впливає тиск у 500 кг. Таким чином, встановлений шафа з усім вмістом або інша тяжкість жодним чином не зіпсує унікальну поверхню підлоги з 3D ефектом.

Однією з важливих переваг використання підлогової 3D плитки — безліч сюжетів, які можна оживити, використовуючи сучасні технології. Важлива і естетичність, а також:

- несприйнятливість механічних навантажень і пошкоджень;

- довговічність — виробник заявляє, що краса і блиск підлоги будуть збережені протягом багатьох років;

- поверхня захищена від утворення грибків і інших шкідливих мікроорганізмів;

- стійкість до агресивних середовищ;

- екологічна безпека — 3D покриття для підлоги нешкідливо і не викликає алергічних реакцій;

- стійкість до ультрафіолетових променів.

Важливо, що недоліків у підлогової 3D плитки вкрай мало:

- використовувати її можна лише в якості оздоблювального елемента всередині приміщень;

- не рекомендується різати її і гнути більш ніж на 2°.

3д плитка 2

Вибір такого інноваційного рішення для оздоблення вашого будинку говорить в першу чергу про вашої індивідуальності, неповторному смаку. Підлогова 3D плитка є тим ключем, що допомагає в створенні оригінального стилю квартири або будинку. Наш магазин допомагає вам у цьому. Споживачам представлений великий асортимент соковитих, яскравих, надзвичайно стильних моделей 3D плитки, якість і безпека яких підтверджені необхідними сертифікатами відповідності.

Увага! 6 і 8 червня ми працюємо з 10 до 15-00. З вівторка 9 червня ми працюємо в звичайному режимі! Оформляйте замовлення в неробочий час онлайн через сайт, в робочий день все замовлення будуть розглянуті.
Онлайн помощь
  • Поможем выбрать
  • Подскажем наличие
  • Сделаем скидку
?

    Залиште Ваше запитання або заявку і ми передзвонимо найближчим часом

    Вгору