по Києву та Україні Київ → від 2000 грн Україна → від 3500 грн Дізнатися деталі
Шоурум декору
Київ, Вернадского 26
Каталог товарів
Понеділок-п'ятниця
9:00-19:00
Субота
10:00-16:00
Неділя
Онлайн

Жодне вікно не обійдеться без карниза

Опубліковано: в Новини та акції
Жодне вікно не обійдеться без карниза

Карнизи бувають різними. Їх виготовляють з різноманітних матеріалів, вони мають різні види кріплень, стиль. Деякі помиляються, вважаючи, що карниз не грає важливу роль в інтер'єрі. Насправді все навпаки. Погано підібраний карниз здатний зіпсувати модний і неповторний інтер'єр.
На вибір карниза впливає безліч факторів. Одним з них є призначення приміщення. Наприклад, для того, щоб повісити штори для спальні або штори для вітальні не слід купувати пластикові карнизи або карнизи, виготовлені з м'якого металу, так як тканини для штор цих кімнат зазвичай досить важкі. Наслідком може виявитися прогнутый або зіпсований карниз. У цьому випадку оптимальним варіантом буде подвійний карниз кований. Ще одним суттєвим фактором при виборі карниза є розмір вікна. Для того щоб вікно здавалося високим, карниз потрібно встановлювати вище. Якщо вікно вузьке, бажано придбати довгий карниз, щоб фіранки, які на ньому висять, частково прикривали стіни. Якщо ж у вас вікно велике, варто підібрати карниз по ширині вікна.
Існує кілька видів карнизів: круглі ковані, профільні і стельові. Зараз, найбільш популярні круглі ковані карнизи. Карнизи з металу чудово гармонують з сучасними меблями. Вони добре будуть виглядати на кухні, де присутні металеві елементи.
Дешевим аналогом

Онлайн помощь
?
Зворотний дзвінок

Залиште Ваше запитання або заявку і ми передзвонимо найближчим часом

Дізнатися знижку

Вгору