по Києву та Україні Київ → від 2000 грн Україна → від 3500 грн Дізнатися деталі
Шоурум декору
Київ, Вернадского 26
Каталог товарів
Понеділок-п'ятниця
9:00-19:00
Субота
10:00-16:00
Неділя
Онлайн

Нова колекція Сlassic Home 2016

Опубліковано: в Новини та акції
Нова колекція Сlassic Home 2016

Створити інтер'єр у стилі рококо, бароко, неокласики, электики, модерн – це дуже скрупульозна, і в той же час цікава робота. Адже ці стилі – уособлення соковитості і вишуканості, і для створення грамотного інтер'єру в одному з перерахованих стилів, потрібні знання, і, що важливо – якісні матеріали, щоб ретельно продуманий інтер'єр в точності втілився в реальність. Саме до таких матеріалів можна сміливо віднести ліпні елементи китайського виробництва Classic Home.

Модельний ряд і майстерність виробника вражають. Серед представленого увазі споживачів, можна мимоволі розгубитися: численні молдинги, колони, балюстради, ніші, арочні конструкції, розетки та інші вироби нікого не залишають байдужими. Варто окремо відзначити, що всі створено виключно з високоміцного поліуретану на сучасному обладнанні і відповідає вимогам якості. Все це дозволяє ліпнина Classic Home становити гідну конкуренцію не тільки легендарним гіпсовим виробам, але і багатьом іншим всесвітньо відомим виробникам. Відливають її наступні аспекти:

- порівняно невелику вагу, що дозволяє виробляти монтаж без залучення спеціально навчених майстрів

Тематичні категорії

Тематичні товари

Увага! 6 і 8 червня ми працюємо з 10 до 15-00. З вівторка 9 червня ми працюємо в звичайному режимі! Оформляйте замовлення в неробочий час онлайн через сайт, в робочий день все замовлення будуть розглянуті.

Залиште Ваше запитання або заявку і ми передзвонимо найближчим часом

Вгору