по Києву та Україні Київ → від 2000 грн Україна → від 3500 грн Дізнатися деталі
Шоурум декору
Київ, Вернадского 26
Каталог товарів
Понеділок-п'ятниця
9:00-19:00
Субота
10:00-16:00
Неділя
Онлайн

Обрамлення дверного отвору поліуретаном

Опубліковано: в Новини та акції
Обрамлення дверного отвору поліуретаном

В кожному будинку, квартирі або будь-якому іншому приміщенні завершено-цілісний вигляд дверного полотна надають лиштви або інше дверне обрамлення. Тому щоб ансамбль вийшов гармонічним, підбору і встановлення даних аксесуарів потрібно приділяти особливу увагу. До речі, фахівці-декоратори відзначають, що дуже якісним і при цьому стильним, красивим і сучасним варіантом є оформлення за допомогою виробів з поліуретану. Для цього підходять різні компоненти з цього сучасного матеріалу. Універсальність і простота використання дозволяють реалізовувати всілякі ідеї в приміщеннях, витриманих в різних стилях. Різноманіття дверного декору, представленого на ринку нашої країни, і зокрема в нашому магазині, високо оцінено професійними декораторами, а також звичайними покупцями.

Сьогодні наш магазин надає можливість підібрати складові, витримані в єдиному стилі, а також створити унікальне власне творіння, застосовуючи в роботі різноманіття ліній і форм. Елементи обрамлення, виконані з поліуретану, мають бездоганний вигляд, що дозволяє ідеально доповнити інтер'єр, не витрачаючи на це великі суми коштів. Виробники представляють увазі покупців лиштва для дверей, полудуги, декоративні накладні панелі і т. д. При цьому потрібно зазначити переваги використання даних поліуретанових елементів:

- простота установки

З 20.03 по 24.04 Шоу-рум НЕ працює. Працюємо в скороченому онлайн режимі з 9:00 до 18:00. Прийом замовлень та доставки, а також відправки по Україні службами перевізників проводяться в звичайному режимі. доставки в цей період тільки платні.
Шоу-рум НЕ працює. Подальша робота буде залежати від указу президента і поточної обстановки в Україні.

Залиште Ваше запитання або заявку і ми передзвонимо найближчим часом

Вгору