по Києву та Україні Київ → від 2000 грн Україна → від 3500 грн Дізнатися деталі
Шоурум декору
Київ, Вернадского 26
Каталог товарів
Понеділок-п'ятниця
9:00-19:00
Субота
10:00-16:00
Неділя
Онлайн

Укоси

Опубліковано: в Новини та акції
Укоси

Пластикові укоси виглядають стильно і сучасно, вони добре підходять до пластикових вікон. Якщо ви вирішили встановити віконні відкоси швидко, без пилу і подальшої часткової переклеювання шпалер, то тоді ми рекомендуємо вам монтаж пластикових укосів. Віконні укоси повинні бути рівні і красиві. Зробити монтаж укосів можна і самому, а можна доручити досвідченому майстру – справа ваша. Однак необхідно пам'ятати, що професіонал здійснить монтаж укосів швидко, красиво і якісно.

Універсальні пластикові укоси - теплі, легко миються, а оскільки виготовлені з того ж ПВХ, що і профіль вікна й однаково реагують на коливання температури, тому деформації і тріщини їм не загрожують. На встановлення внутрішніх пластикових укосів піде пара-трійка годин, а результатом своєї праці пишатися Ви будете років 15-20.

Наведемо Вам маленькі рекомендації по установці відкосів:
Отже, з матеріалів знадобиться:
-пластикова сендвіч-панель товщиною 8 мм;
-П-подібний молдинг для стартового кріплення;
-F-подібний фінішний молдинг;
-дерев'яні рейки;
-утеплювач - мінеральна вата;
-саморізи 4,5 мм (клопи) і 95 мм;
-силікон білого кольору.
Інструмент: перфоратор або дриль, будівельний степлер і скоби, ножівка з дрібним зубом, ножиці по металу і будівельний ніж, рівень.

По периметру віконного отвору за допомогою дрилі і саморізів 95 мм кріпимо дерев'яну рейку, строго горизонтально і вертикально, підкладаючи при необхідності брусочки. Рейка повинна бути прикріплена надійно, вона буде упором для укосу і візьме на себе все навантаження конструкції. Важливо, щоб вона лягла рівно і не виступала на стіну, а ось стики рейок в кутах не важливі.

По зовнішньому краю вікна клопами кріпимо П-подібний профіль, також строго по рівню. Стрічка повинна щільно прилягати, а стики в кутах сходитися акуратно. По периметру зовнішнього краю прорізу степлером, за одну з вузьких паралельних смуг, між якими вставится укіс, кріпимо F-ку. Попередньо точно вимірявши висоту бічного (ширину верхнього) укосу, зарезаем вузькі паралельні смуги (вони зайдуть на бік укосу), а широку частина F-ки, яка ляже на стіну, залишаємо з запасом в 6-7 див. Отриманий в кутах нахлест після закінчення робіт красиво зріже ножицями по металу під кутом 45 градусів.

До речі, якщо в кімнаті міняються шпалери, то саме час наклеїти їх, так як F-ка закриє кромку по периметру вікна. Великий плюс - не треба мучитися з рівною обрізанням кромки, а якщо ж заміна вікна не збіглася з ремонтом квартири, то F-подібний молдинг приховує пошкодження шпалер.

Точно відмірявши, вирізаємо з пластику сам укіс. Вставивши далекий край в П-образне стартове кріплення, закладаємо за нього утеплювач і вставляємо інший край в F-ку. І так всі три укосу. Не зовсім ідеальні стики в кутах прорізу, замазуємо білим силіконом, хоча як варіант можна було і тут використовувати спеціальний профіль. Готово!

Деякі умільці пропонують саджати укоси прямо до отворів на рідкі цвяхи. Але, по-перше, для цього необхідно мати спочатку досить рівні прорізи, а по-друге, надійніше все-таки утеплити їх. Не забувайте тільки про те, що для нормального надходження світла в приміщення укоси повинні мати розгорнутий кут, а не прямий. Також багато хто не вважають за потрібне закладати зовнішні укоси, а дарма: під впливом сонця монтажна піна кришиться і утворює щілини. Для зовнішніх укосів найчастіше використовують штукатурку або пластик.

Попередня новина Москітні сітки
Наступна новина Карнизи для штор
Онлайн помощь
?
Зворотний дзвінок

Залиште Ваше запитання або заявку і ми передзвонимо найближчим часом

Дізнатися знижку

Вгору