по Києву та Україні Київ → від 2000 грн Україна → від 3500 грн Дізнатися деталі
Шоурум декору
Київ, Вернадского 26
Каталог товарів
Понеділок-п'ятниця
9:00-19:00
Субота
10:00-16:00
Неділя
Онлайн

Пластиковий плінтус

Опубліковано: в Новини та акції
Пластиковий плінтус

Сьогодні пластикові плінтуса - незамінна деталь оздоблення, їх переваги перед дерев'яними плінтусами очевидні. Вони не потребують додаткової обробки (ошкурювання, фарбування), мають абсолютно гладку поверхню, не потребують особливого догляду, стійкі до впливу засобів побутової хімії, довго служать, дуже естетичні.

Якісний плінтус виготовляють з жорсткого спіненого полівінілхлориду. За рахунок спінювання він має малу вагу, а спеціальний хімічний склад робить його стійким до впливу ультрафіолету, вологи, масел і розчинників. При негативних температурах (нижче -5С) стає крихким, тому рекомендується використовувати його для внутрішніх оздоблювальних і ремонтних робіт. Плінтус добре обробляється (пиляється, ріжеться і т. п.), при незначному нагріванні (близько +70С) стає пластичним і приймає будь-яку задану форму.

Наявність асортименті виробника допоміжних аксесуарів (зовнішні, внутрішні, торцеві і стикувальні кутники, кріпильні кліпси) полегшує монтаж і стикування плінтуса на кутах, дозволяє уникнути запиливания і точної підгонки його по довжині, а також надати закінчений вигляд приміщенню.

Попередня новина У нас НАЙКРАЩА ЦІНА
Наступна новина Установка пластикового плінтуса
Онлайн помощь
?
Зворотний дзвінок

Залиште Ваше запитання або заявку і ми передзвонимо найближчим часом

Дізнатися знижку

Вгору