по Києву та Україні Київ → від 2000 грн Україна → від 3500 грн Дізнатися деталі
Шоурум декору
Київ, Вернадского 26
Каталог товарів
Понеділок-п'ятниця
9:00-19:00
Субота
10:00-16:00
Неділя
Онлайн

Плінтуси напольні пластикові, це економ рішення в ремонті

Опубліковано: в Новини та акції
Плінтуси напольні пластикові, це економ рішення в ремонті

Приступаючи до ремонту, потрібно пам'ятати, що кінцевий результат залежить не тільки від якісної і красивої обробки стелі і стін, але і від дрібних, на перший погляд складових, таких, як підлогові плінтуси. Фахівці відзначають, що підлоговий плінтус є дуже важливим елементом, який використовують у ході завершальної декоративної обробки. У нашій країні вибір даних виробів радує своєю різноманітністю. При цьому всього кілька років тому найбільш затребуваним був дерев'яний плінтус. Сьогодні він також актуальний. Роблять його переважно хвойних порід дерева. Однак кращі сторони використання більш сучасних матеріалів оцінюють все більшу кількість споживачів, саме тому поширення отримали підлогові плінтуси, виготовлені з МДФ, а також вироби з ПВХ.

Безумовно, приступаючи до обробки стін, стелі і підлоги, людина, як правило, бажає провести роботи, використовуючи якісні матеріали. Тільки навіть якщо взяти за основу самий дорогий паркет або ламінат, підлога без добротного і в теж час функціонального плінтуса, ніколи не буде мати гармонійно-закінчений вигляд. І, як відзначають фахівці нашого магазину, сьогодні, коли приміщення завантажено різноманітними проводами і кабелями, виникає необхідність їх ненав'язливо приховувати від сторонніх очей. Тому потрібно звернути увагу на підлоговий плінтус Ідеал. Дані вироби мають спеціальні пази для прокладки проводів. Ці плінтуси відрізняються порівняно невеликою вагою, високою якістю, легкістю установки і припасування. Крім того, вони не бояться вологи та механічного впливу.

Потрібно зауважити, що ще не так давно споживачі частіше набували підлоговий плінтус польського виробника Korner. Нинішня цінова політика, на яку впливає курс валют, дозволила виробам російської фірми Ідеал стати безсумнівним лідером продажів.

плитнус идеал макси

Для тих, хто ще перебуває в пошуках кращого підлогового плінтуса для свого будинку або офісу, потрібно відзначити основні переваги підлогових плінтусів Ideal:

- Відмінні експлуатаційні характеристики: довговічність, здатність декорувати нерівності стіни і підлоги, вологостійкість;

- В ході виробництва використовують тільки якісні матеріали, завдяки чому виріб пожежо - та электробезопасно;

- Дуже зручна структура, грамотне розташування особливого кабель-канали;

- Сучасний, вишуканий дизайн, можливість підбору найбільш оптимального кольору плінтуси для підлоги;

- Відповідає всім необхідним стандартам якості;

- По функціональності, довговічності, безпеки і красі не поступається аналогічним європейським товарам, однак їх вартість на порядок нижче.

плинтус киев

Потрібно особливо відзначити, що встановлювати підлоговий плінтус Ideal зовсім не важко. Кріпити їх треба за допомогою дюбелів або шурупів. Якщо в ході експлуатації виникне необхідність розібрати частина пластикового плінтуса, його без проблем можна демонтувати, а потім, без шкоди для ремонту, повернути на місце. Після закінчення робіт, місця кріплення потрібно приховати за допомогою маскувальною планки кабель-каналу. До речі, виробники передбачили можливість безперешкодного доступу до проводів вже після установки підлогового плінтуса – легко відкривається кабель-канал дозволить без праці зробити необхідний обсяг робіт.

Наші фахівці відзначають, що зростаюча популярність даних виробів пояснюється уважним ставленням фахівців-виробників до найдрібніших деталей. А сьогодні придбати їх за кращими цінами дуже просто: наш магазин пропонує багатий вибір підлогових плінтусів Ideal.

плинтус идеал киев

Увага! 6 і 8 червня ми працюємо з 10 до 15-00. З вівторка 9 червня ми працюємо в звичайному режимі! Оформляйте замовлення в неробочий час онлайн через сайт, в робочий день все замовлення будуть розглянуті.
Онлайн помощь
  • Поможем выбрать
  • Подскажем наличие
  • Сделаем скидку
?

    Залиште Ваше запитання або заявку і ми передзвонимо найближчим часом

    Вгору