по Києву та Україні Київ → від 2000 грн Україна → від 3500 грн Дізнатися деталі
Шоурум декору
Київ, Вернадского 26
Каталог товарів
Понеділок-п'ятниця
9:00-19:00
Субота
10:00-16:00
Неділя
Онлайн

Підвіконня Пластолит кращу пропозицію

Опубліковано: в Новини та акції
Підвіконня Пластолит кращу пропозицію

Пластикові підвіконня випускають багато виробників, використовуючи для цього власні розробки, унікальні склади і варіанти обробки. Однак далеко не всі вироби виділяються відмінною якістю, доступною ціною і чудовими експлуатаційними характеристиками. Саме тому до вибору підвіконь для свого будинку або офісу, потрібно підходити з усією відповідальністю.

Підвіконня Пластолит не так давно з'явилися на ринку нашої країни, але вже користуються славою дуже якісного інноваційного продукту. Досвідчені майстри єдині в думці: підвіконня даного виробника здатний задовольнити вимоги навіть найбільш вимогливих покупців. В ньому втілені найбільш важливі очікування та потреби сучасних покупців. Абсолютно нова конструкція заглушок дозволила внести корективи в звичний дизайн підвіконь - така заглушка грунтовно кріпиться до підвіконня. Крім того, при створенні використовується високоміцна плівкою ламінації плівка «Elesgo» - вона захищає поверхню від стирання, в результаті підвіконня Пластолит зберігають первісний вигляд протягом багатьох років.

пластолит

 • Підвіконня
  Підвіконня
 • Тематичні товари

  З 20.03 по 24.04 Шоу-рум НЕ працює. Працюємо в скороченому онлайн режимі з 9:00 до 17:00. Прийом замовлень та доставки, а також відправки по Україні службами перевізників проводяться в звичайному режимі. доставки в цей період тільки платні.
  Шоу-рум НЕ працює. Подальша робота буде залежати від указу президента і поточної обстановки в Україні.
  Онлайн помощь
  • Поможем выбрать
  • Подскажем наличие
  • Сделаем скидку
  ?

   Залиште Ваше запитання або заявку і ми передзвонимо найближчим часом

   Вгору