по Києву та Україні Київ → від 2000 грн Україна → від 3500 грн Дізнатися деталі
Шоурум декору
Київ, Вернадского 26
Каталог товарів
Понеділок-п'ятниця
9:00-19:00
Субота
10:00-16:00
Неділя
Онлайн

Підвіконня Ganz (Ганц)

Опубліковано: в Новини та акції
Підвіконня Ganz (Ганц)

Наша компанія співпрацює на пряму з багатьма виробниками, тому ми отримуємо від них нову інформацію, яка допомагає нам уникнути не коректних ситуацій. На даний момент надійшла інформаційний лист від української компанії "ALBER" (компанія є лідером по виробництву дерев'яних підвіконь), в якому йдеться про припинення прийому замовлень на виготовлення своєї продукції на невизначений термін, до вирішення питання з постачанням сировини.

На заміну дерев'яних підвіконь ALBER прийшов новий німецький виробник "GANZ". Німецькі підвіконня можна сміливо поставити в ряд з такими відомими торговими марками як: Wersalit, Danke, Alber, Elizium, Open Teck. За свою основу підвіконня "GANZ" беруть масив вологостійкої фанери, яка покривається високоміцною акриловою плівкою з високим коефіцієнтом міцності, що було підтверджено на Мюнхенській виставці в 2013 році.

Незмінне німецьке якість, дає можливість оцінити українському покупцеві всі достоїнства підвіконь "GANZ" і стати першим, хто скористається спеціальною пропозицією, яка не може не за цікавити. Виробляти підвіконь "GANZ" надає гарантію - 15 років! Не кожен виробник може надати таку тривалу гарантію на свій продукт. Надійний і міцний німецький підвіконня "GANZ" прослужить Вам вірою і правдою, якщо буде якісно встановлений з віконними системами. Не може не порадувати і ширина підвіконь, вона коливається від 150 мм до 1100 мм, що дозволяє використовувати підвіконня, як стільницю або полицю.

підвіконня ганс
Попередня новина Багети Преміум Декор
Наступна новина Фальш каміни
З 20.03 по 24.04 Шоу-рум НЕ працює. Працюємо в скороченому онлайн режимі з 9:00 до 17:00. Прийом замовлень та доставки, а також відправки по Україні службами перевізників проводяться в звичайному режимі. доставки в цей період тільки платні.
Шоу-рум НЕ працює. Подальша робота буде залежати від указу президента і поточної обстановки в Україні.
Онлайн помощь
  • Поможем выбрать
  • Подскажем наличие
  • Сделаем скидку
?

    Залиште Ваше запитання або заявку і ми передзвонимо найближчим часом

    Вгору