по Києву та Україні Київ → від 2000 грн Україна → від 3500 грн Дізнатися деталі
Шоурум декору
Київ, Вернадского 26
Каталог товарів
Понеділок-п'ятниця
9:00-19:00
Субота
10:00-16:00
Неділя
Онлайн

Багет стельовий

Опубліковано: в Новини та акції
Багет стельовий

Використовуючи багет стельовий ви знаходите нове, сучасне рішення для втілення задумок в декорі. На сьогоднішній день це один з найбільш використовуваних декоративних аксесуарів який застосовується при фінішних роботах стель, стін. Він надає приміщенню певний новий якісний обсяг привносячи елементи запозиченої сучасний світом класичної грецької архітектури. Не можна не відзначити легкий вага матеріалу на противагу звичайний гіпсовим форма який дуже крихкі, дорогі у виробництві, ваговиті.

При своїй понад легкості у порівнянні з гіпсом, він міцний, довговічний у використанні не піддається різним впливам вологості стін, повітря. Завдяки новим технологіям багет стельовий додасть вишуканість, неповторність внутрішнього декору. Багет стельовий має гідними конкурентоспроможними якостями товару, а так само можливість легкої роботи з ним завдяки матеріалу – полістирол.

багет Стельовий з полістиролу з полістиролу вкрай простий в установці і зручний. Вам, безсумнівно, буде приємно працювати з цим матеріалом. Інструкції по установці можна з легкістю знайти в інтернеті.

Онлайн помощь
?
Зворотний дзвінок

Залиште Ваше запитання або заявку і ми передзвонимо найближчим часом

Дізнатися знижку

Вгору