по Києву та Україні Київ → від 2000 грн Україна → від 3500 грн Дізнатися деталі
Шоурум декору
Київ, Вернадского 26
Каталог товарів
Понеділок-п'ятниця
9:00-19:00
Субота
10:00-16:00
Неділя
Онлайн

Застосування екструдованого пінополістиролу ХРЅ

Опубліковано: в Новини та акції
Застосування екструдованого пінополістиролу ХРЅ

Дослідним шляхом встановлено, що зовнішні стіни, при відсутності належної теплоізоляції, є основним джерелом тепловтрат. Через них може «випаровуватися» до 45% тепла. Тому утеплення огороджувальних конструкцій необхідно приділяти особливу увагу. При цьому теплоізоляційні роботи можливі як при зведенні нових будівель, так і при ремонті існуючих будівель і споруд.
Щоб уникнути значних тепловтрат з самого початку експлуатації об'єкта, теплоізоляційні роботи здійснюють у процесі будівництва при влаштуванні порожніх стін. Оптимальним теплоізоляційним матеріалом для цього є екструзійний пінополістирол. Він мало схильний до деформації, має низьку тепло-, водо - і паропроникність, не старіє, не гниє і має надзвичайно тривалий термін служби. Все це важливо, так як при такій конструкції стін ремонтні роботи практично неможливі. В процесі теплоізоляції порожнистих стін теплоізоляційні плити з екструзійного пінополістиролу кріпляться до несучої стіни клейовим складом і дюбелями. За выравнивающему штукатурному шару влаштовується захисно-декоративна кладка з обов'язковою засипанням рихтувального зазору піском.
У разі експлуатованих будівель досить часто влаштовують додаткову теплоізоляцію стін зсередини. Цей варіант зручний при відсутності можливості пристрою зовнішньої теплоізоляції або ж при необхідності збереження існуючого фасаду. Плити з екструзійного пінополістиролу, у порівнянні з іншими теплоізоляційними матеріалами, найбільш практичні. При простоті їх монтажу і легкості обробки вони значно перевершують аналоги по фізичним характеристикам і при цьому є екологічно чистими, що важливо в закритих приміщеннях. Різновид плит з екструзійного пінополістиролу для даного виду робіт має більш грубу поверхню для забезпечення кращого зчеплення з оздоблювальними матеріалами.
Застосування теплоізоляційних плит з екструзійного пінополістиролу для зовнішніх робіт можливе як при новому будівництві, так і для реконструкції будівель. При цьому забезпечується високий рівень енергозбереження, і розширюються можливості по моделюванню фасадів.

Рекомендації по утепленню стін пінополістирольними плитами:

1. Приклеювання плит з екструдованого пінополістиролу слід починати знизу, укладаючи плити горизонтально в один ряд.
2. Робота повинна проводиться при температурі повітря не нижче +5 °С, в суху погоду.
3. Наступний ряд плит встановлюється в стик до вже приклеєного нижньому ряду. Не допускається повторний монтаж приклеєних плит, а також зміна положення плити по закінченні декількох хвилин після приклеювання.
4. У разі низької несучої здатності стіни (стара штукатурка лущиться або відвалюється при слабких ударах молоточка) плити з екструдованого пінополістиролу кріпляться додатково механічно за допомогою дюбелів. Довжина частини дюбеля, яка знаходиться в заглибленні стіни дорівнює відповідно: для стін під штукатурку - 6 см, для стін з пустотілої керамічної цегли та легкого бетону - 9 див. Кількість сполучних елементів становить 4-6 шт./м2, на кутових ділянках 8 шт/м2.
5. Армуюча сітка накладається після 3 днів після приклеювання пінополістиролу (при цьому слід забезпечити захист пінополістиролу від прямого впливу сонячних променів). Клей наноситься шаром товщиною 3 мм починаючи від кута будівлі. Сітка прикладається до свіжого шару клею, при цьому слід залишити 15 см сітки за рогом, яку потім потрібно загнути і втопити на іншій стороні кута. Нахлест сусідніх аркушів сітки повинен становити 10 див.
6. Кутові ділянки теплоізоляційних плит у віконних прорізів посилюються сіткою розмірами 20x35 див. Кути перед накладенням сітки повинні охоронятися від пошкоджень алюмінієвими куточками.
7. Вирівнюючий штукатурний шар повинен наноситься не раніше 3 днів після накладення сітки. Роботи повинні проводиться при температурах від 5 °С до 25 °С при ясній та безвітряній погоді. Наступний шар штукатурки наноситься так званим «мокрим на мокре» методом, що означає, що укладання проводиться, коли нижній шар ще не схопився.
8. Товщину використовуваної ізоляції слід узгодити із закладеною в проекті.

Онлайн помощь
?
Зворотний дзвінок

Залиште Ваше запитання або заявку і ми передзвонимо найближчим часом

Дізнатися знижку

Вгору