по Києву та Україні Київ → від 2000 грн Україна → від 3500 грн Дізнатися деталі
Шоурум декору
Київ, Вернадского 26
Каталог товарів
Понеділок-п'ятниця
9:00-19:00
Субота
10:00-16:00
Неділя
Онлайн

Режим роботи у святкові новорічні дні 2016

Опубліковано: в Новини та акції
Режим роботи у святкові новорічні дні 2016

Колектив інтернет-магазину "Будсектор" вітає всіх клієнтів і відвідувачів з наступаючими святами Нового 2016 року та Різдвом Христовим. Бажаємо усім добра, радості, миру, творчих успіхів у Новому році. Хочемо повідомити про режим роботи нашого магазину на новорічні свята.

Шановні клієнти, у зв'язку з великим навантаженням передноворічних доставок просимо всіх бажаючих, які хочуть отримати товар до Нового року, оформити замовлення до 28 грудня.

Замовлення оформлені на відправку в регіони України робіть так само замовлення завчасно, так як прибути вони можуть вже після Нового року (просимо уточнювати прибуття у нас, або у відділеннях "Нової пошти", Делівері, Автолюксу).

Графік роботи інтернет-магазину "Будсектор"

з 28 до 30 грудня - Магазин і служба доставок працюють в звичайному режимі.

31 грудня - офіс магазину і доставка працює до 14-00. Замовлення приймаються вже на січень 2016 року. Замовлення доставляються які оформлені попередньо.

з 1 по 3 січня - магазин служби доставки не працюють. Товари і оформляйте замовлення через віртуальну корзину сайту, або через електронну пошту. Обробляти замовлення будуть починаючи з 4 січня.

з 4 до 6 січня - магазин і доставки працюють з 9 до 14.

7 січня - магазин і доставки не працюють. Товари і оформляйте замовлення через віртуальну корзину сайту, або через електронну пошту. Обрабатыватся замовлення будуть починаючи з 8 січня.

8 і 9 січня - Ми працюємо в короткому режимі вихідного дня, з 10 до 16-00.

з 11 січня - Магазин і служба доставки працює в звичайному режимі.

Приємних покупок в нашому магазині декору.

З 20.03 по 24.04 Шоу-рум НЕ працює. Працюємо в скороченому онлайн режимі з 9:00 до 17:00. Прийом замовлень та доставки, а також відправки по Україні службами перевізників проводяться в звичайному режимі. доставки в цей період тільки платні.
Шоу-рум НЕ працює. Подальша робота буде залежати від указу президента і поточної обстановки в Україні.
Онлайн помощь
  • Поможем выбрать
  • Подскажем наличие
  • Сделаем скидку
?

    Залиште Ваше запитання або заявку і ми передзвонимо найближчим часом

    Вгору