по Києву та Україні Київ → від 2000 грн Україна → від 3500 грн Дізнатися деталі
Шоурум декору
Київ, Вернадского 26
Каталог товарів
Понеділок-п'ятниця
9:00-19:00
Субота
10:00-16:00
Неділя
Онлайн

Каталоги ліпного декору

Опубліковано: в Новини та акції
Каталоги ліпного декору

В нашій електронній вітрині розміщено вже більше 5000 товарних позицій декоративно-оздоблювальних матеріалів. Не кожен магазин навіть тієї ж самої електроніки може похвалитися такою цифрою. Всі вони знаходяться в категоріях, які ви можете побачити зліва. Найбільший відсоток з товарів - це звичайно ж вироби ліпного декору. Але серед них є такі бренди, повний асортимент повністю не представлений на сайті. На сайті відібрані тільки найпопулярніші і ходові товари. У розділі каталоги і прайси ви можете завантажити абсолютно повна PDF-каталог потрібної торговельній марці, а також XLS-прайс по всіх товарних позиціях. Таким чином, якщо у вас є особливі симпатії до конкретного бренду і ви не знайшли на сайті потрібної - більш, ніж ймовірно ви знайдете все там. Також деякі виробники з різною періодичністю оновлюють свої колекції. Наприклад заради інтересу, можете порівняти каталоги асортименту Classic Home за 2011, 2012 і 2013 роки.

Зайвий раз нагадаємо: в прайсах ціни вказані без знижок. Про знижку потрібно особисто розмовляти з нашими менеджерами. На сьогоднішній день вже багато наших оптовиків і дизайнерів по достоїнству оцінили накопичувальну систему знижок і заохочувальних бонусів.

Попередня новина Багети на стелю
Наступна новина Підвіконня Київ і Україна
Увага! 6 і 8 червня ми працюємо з 10 до 15-00. З вівторка 9 червня ми працюємо в звичайному режимі! Оформляйте замовлення в неробочий час онлайн через сайт, в робочий день все замовлення будуть розглянуті.
Онлайн помощь
  • Поможем выбрать
  • Подскажем наличие
  • Сделаем скидку
?

    Залиште Ваше запитання або заявку і ми передзвонимо найближчим часом

    Вгору