по Києву та Україні Київ → від 2000 грн Україна → від 3500 грн Дізнатися деталі
Шоурум декору
Київ, Вернадского 26
Каталог товарів
Понеділок-п'ятниця
9:00-19:00
Субота
10:00-16:00
Неділя
Онлайн

Послуги

Замір → Доставка → Монтаж

Вже 10 років ми успішно продаємо декоративно-оздоблювальні матеріали. Географія наших клієнтів — це вся Україна. По Києву і області ми доставляємо замовлення власними силами, по Україні — службами доставок (на вибір клієнта). Нерідко покупці самі приїжджають до нас за вподобаної річчю, щоб детально розглянути її ближче.

Одна з головних складових нашої стратегії — задоволений клієнт. З радістю і гордістю слухаємо подяки, з особливою увагою — побажання. Останнім часом все частіше і частіше наші покупці запитують про встановленні чи монтажі куплених матеріалів. Щоб когось порадити вам, треба бути на сто відсотків упевненим у майстрі (або бригаді майстрів).

І ось на численні прохання, зібравши відмінну бригаду будівельників-ремонтників-монтажників, ми повідомляємо, що всі придбані товари в нашому магазині продаються не тільки з доставкою, з установкою! Наші професійні майстри без проблем встановлять карнизи, підвіконня, плінтуси; покладуть ламінат, килими; приклеять багети, колони... Вообщем весь спектр послуг для вашого блага. Позбавити вас від рутини буде для нас честь і не доставить особливо клопоту. А якість робіт у такому разі ми можемо гарантувати запросто.

Хто всі ці люди?

Онлайн помощь
?
Зворотний дзвінок

Залиште Ваше запитання або заявку і ми передзвонимо найближчим часом

Дізнатися знижку

Вгору