Монтаж пластикового плінтуса підлогового проводиться вже після обробки стін і укладання підлогового покриття...">
по Києву та Україні Київ → від 2000 грн Україна → від 3500 грн Дізнатися деталі
Шоурум декору
Київ, Вернадского 26
Каталог товарів
Понеділок-п'ятниця
9:00-19:00
Субота
10:00-16:00
Неділя
Онлайн

Установка пластикового плінтуса

Опубліковано: в Новини та акції
Установка пластикового плінтуса

Монтаж пластикового плінтуса підлогового проводиться вже після обробки стін і укладання підлогового покриття (лінолеуму, ковроліну, паркету).

Для початку потрібно визначити, скільки плінтуса і який розмітки нам необхідно. Забарвлення вибираємо за смаком і кольором підлогового покриття. А кількість плінтуса за формулою: периметр кімнати + два метри(про запас) ділити на 2.5 м (стандартна довжина пластикового плінтуса). Також необхідно визначити кількість з'єднувальних елементів, кутових і на стиках плинуса.

Після всіх розрахунків, необхідно власне купити плінтус.

Після покупки переходимо до установки плінтуса. Для цього нам знадобиться наступний інструмент: рулетка, ножівка по металу, ніж, шило, дриль, викрутка і олівець або маркер.

Перед монтажем Пластикового плінтуса, очищаємо низ стін і підлогу від наростів, цвяхів і інших сторонніх предметів, які можуть перешкодити плінтуса, щільно прилягати до поверхні. Потім приступаємо до розмітки. Починаємо розмітку від кута самої довгої стіни. Одягаємо на кут плінтуса куточок і приміряємо його до стіни. Відступаємо від краю стіни 3-5 см і намечем майбутнє місце кріплення, далі до кінця цього плінтуса. Прибираємо пластиковий плінтус в бік і просвердлюємо отвори, очищаємо пилососом місце від пилу, забиваємо в отвори дюбеля і притуляємо знову до стіни. Шилом проколюємо отвори в плінтусі і прикручуємо викруткою плінтус на саморізи. Починаємо прикручувати від стіни і йдемо поспіль до останнього шурупу. Перед тим, як закрутити останній саморіз, на кінець плінтуса одягаємо пластиковий куточок. Повторюємо ці процедури аж до кута.

Досягнувши кута, необхідний заміряйте необхідну довжину плінтуса і відпиляти зайвий шматок. Варто також врахувати ширину з'єднувального кутового елемента, з таким розрахунком, що б пластиковий плінтус входив у нього на 3-5 мм. Повторюємо ці процедура на всіх стінах кімнати.

Якщо було задумано прокладати кабель в плінтус, то бажано придбати

Попередня новина Пластиковий плінтус
Наступна новина Стіродур
Онлайн помощь
?
Зворотний дзвінок

Залиште Ваше запитання або заявку і ми передзвонимо найближчим часом

Дізнатися знижку

Вгору