по Києву та Україні Київ → від 2000 грн Україна → від 3500 грн Дізнатися деталі
Шоурум декору
Київ, Вернадского 26
Каталог товарів
Понеділок-п'ятниця
9:00-19:00
Субота
10:00-16:00
Неділя
Онлайн

В сучасний будинок сучасні карнизи

Опубліковано: в Новини та акції
В сучасний будинок сучасні карнизи

Сучасний карниз це не тільки пристосування для кріплення штор і тюлі до віконного отвору. Хоча ще зовсім недавно цей елемент слугував виключно для цієї мети. Досконалий зовнішній вигляд і функціональність дозволяють сьогодні вважати його невід'ємною частиною грамотного, що запам'ятовується інтер'єру. Безумовно, деякі споживачі можуть стверджувати про те, що якщо зупинити свій вибір, наприклад, на рулонних штори або жалюзі, то можна обійтися і без карниза. Але справжній затишок привнесуть в кімнату тільки красиві штори і стильний, функціональний карниз. При цьому даний елемент ні в якому разі не повинен порушувати гармонійну картину сприйняття єдиного стилістичного ансамблю. Враховуючи, що значний модельний ряд, велика кількість колірних рішень і форм здатні ввести в стан певної нерішучості навіть найбільш вимогливого покупця, то краще всього, якщо споживач все-таки буде володіти деякими теоретичними знання, а також знати про особливості використання карнизів.

современный карниз2

При виробництві сучасних карнизів найчастіше використовують метал, пластик і навіть певні породи дерева. В яких моделях органічно втілена комбінація цих матеріалів. Головною відмітною особливістю металевих карнизів є надійність і переважно строгий дизайн. При цьому імітація або справжня ковка дозволяють привнести в інтер'єр деякого романтизму і легкості. Вибираючи металевий карниз з вигадливим або навпаки нарочито просто зробленим наконечником, споживач відкриває безмежний простір для втілення будь-яких задумів та ідей.

Карнизи з пластику або металопластику - одні з найбільш затребуваних на сьогодні. Важливою особливістю даних виробів є проста і легкість установки. Вибирати їх досить просто. Головне визначитися з бажаним колірним рішенням і кількістю кріпильних рядів, не забуваючи що для даного виду карнизів краще всього підбирати легкий текстиль. Під вагою важких портьєр цілісність пластикового карниза може з часом порушитися.

Профільні системи - це сучасний вид карнизів, користується все більшим попитом у споживачів. Переваг їх використання - маса: зроблені вони, як правило, з міцного алюмінію. Вироби відрізняються естетичністю, практичністю, і, що важливо - функціональністю. Використання профільних карнизів дозволяє грамотно оформляти віконні прорізи практично будь-якої геометричної форми. Особливо треба загострити увагу на їх універсальності: грамотні дизайнери успішно використовують їх в житлових приміщеннях, офісах і навіть при оформленні громадських інтер'єрів.

Безумовно, потрібно знати все про види карнизів, однак як правильно підібрати виріб, щоб всі зусилля не були марними. Фахівці рекомендують також враховувати наступні правила: даний елемент в ідеалі повинен акцентувати увагу на єдність стилю в приміщенні. У цьому випадку важливо не нашкодити. Якщо планується акцентувати увагу на карнизі, роблячи його видимій декоративною частиною інтер'єру, то він повинен гармоніювати з предметами меблів, дизайн штор та тюлі. Також потрібно пам'ятати, що для невеликої за розміром кімнати не варто купувати карнизи, довжина яких дорівнює довжині стіни. Це може звузити приміщення, вносячи дисгармонію в загальну картину. Якщо цей варіант єдино можливий, то при декоруванні віконного отвору фахівці рекомендують використовувати легкі тканини.

современный карниз

Фахівці зазначають, що всі вищеперелічені аспекти при виборі карниза дуже важливі. При цьому не можна забувати про головне - дизайн виробу не повинен суперечити його функціональності. Пам'ятайте, карниз - це важливий, відповідальний перший крок до затишку, комфорту і краси.

Тематичні категорії

На час карантину Ми працюємо по буднях з 9:00 до 18:00, в суботу — з 10 до 16
Будь ласка оформляйте замовлення в режимі онлайн через кошик сайту
Онлайн помощь
?
Зворотний дзвінок

Залиште Ваше запитання або заявку і ми передзвонимо найближчим часом

Дізнатися знижку

Вгору