по Києву та Україні Київ → від 2000 грн Україна → від 3500 грн Дізнатися деталі
Шоурум декору
Київ, Вернадского 26
Каталог товарів
Понеділок-п'ятниця
9:00-19:00
Субота
10:00-16:00
Неділя
Онлайн

Види карнизів для штор

Опубліковано: в Новини та акції
Види карнизів для штор

Будь-яке приміщення здається закінченим лише в тому випадку, коли вікно прикриває красива штора на відповідному за стилем карнизі. Меблі і шпалери, звичайно, також грають велику роль, але для закінченої картини без карниза і штор вам не обійтися ніяк. Давно відомо, що для повної гармонії в приміщенні важливу роль відіграє оформлення вікон. Сьогодні на ринку представлено безліч різних карнизів для штор на будь-який смак і різної кольорової гами.

У світі існує безліч видів карнизів, які:

- за способом кріплення поділяються на стельові та настінні,

- за видом матеріалу, з якого вони виготовлені на металеві, пластикові і дерев'яні,

- по функціональним особливостям на струнні, круглі та інші.

Докладніше хочеться зупинитися на матеріалі, з якого виготовлений карниз. На сьогоднішній день саме карнизи з металу є найбільш популярними серед споживачів. Адже, металевий карниз – це витончений строгий стиль, надійна і міцна основа, яку важко не оцінити по достоїнству. У всіх всесвітньо відомих виробників даної продукції є колекції з металу. Це не випадковість, а закономірність – металевий карниз сьогодні в моді.

Інтер'єр виглядає набагато більш доповненим, коли над вікном висить гарний металевий карниз з відповідними за стилем кімнати, шторами. Такий карниз додасть дизайну приміщення строгості і в той же час, зробить його унікальним і відкритим.

кронштейн
Попередня новина Декоративні балки для стелі
Наступна новина Сучасний плінтус підлоговий
Увага! 6 і 8 червня ми працюємо з 10 до 15-00. З вівторка 9 червня ми працюємо в звичайному режимі! Оформляйте замовлення в неробочий час онлайн через сайт, в робочий день все замовлення будуть розглянуті.
Онлайн помощь
  • Поможем выбрать
  • Подскажем наличие
  • Сделаем скидку
?

    Залиште Ваше запитання або заявку і ми передзвонимо найближчим часом

    Вгору